MAKSĀTNESPĒJAS KONTROLES DIENESTS

Tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

09:55:14

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050
Kā mūs atrast?


Tālrunis: 6 7099100
Fakss: 6 7099118
E-pasts:
mkd@mkd.gov.lv

SEKO LĪDZI JAUNUMIEM


Twitter kontā: 
@maksatnespejaFacebook kontā:

Mediju jautājumiem:
6 7099158

Dokumentu iesniegšana

Maksātnespējas kontroles dienests nodrošina elektroniskā pasta ziņojumu (ar pievienotām datnēm) saņemšanu, kuru kopējais lielums nepārsniedz 25MB.


Mēs pieņemam elektroniski parakstītus dokumentus:

Esi atbildīgs:
FINANŠU DARĪJUMU DARBA GRUPA: noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršana un terorisma un ieroču izplatīšanas finansēšanas apkarošana.Sākums ES un starptautiskā sadarbība Dalība starptautiskajās organizācijās

Dalība starptautiskajās organizācijās

Starptautiskās organizācijas maksātnespējas jomā apvieno praktizējošos nozares speciālistus – maksātnespējas procesa administratorus, juristus, tiesnešus, ekonomistus, pasniedzējus u.c., no dažādām pasaules valstīm, nodrošinot informācijas apmaiņu par jaunākajām maksātnespējas tiesību attīstības tendencēm. Šāda informācija ir svarīga izstrādājot, analizējot un piemērojot gan nacionālos, gan starptautiskos tiesību aktus.

Viens no starptautisko organizāciju mērķiem ir vairāku valstu savstarpējās sadarbības veicināšana, nodrošinot efektīvāku pārrobežu maksātnespējas procesu, norisi un starptautiskā normatīvā regulējuma pilnveidošanu. Starptautisko organizāciju ietvaros tiek organizētas zinātniskās konferences un semināri, izstrādāti pētnieciskie darbi un realizēti starptautiskie projekti.

      Aptauja

      Vai ārkārtas situācijas laikā ir bijuši kādi sarežģījumi saziņā ar Maksātnespējas kontroles dienestu?