Maksātnespējas kontroles dienests

ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

18:47:17

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050
Kā mūs atrast?


Tālrunis: 6 7099100
Fakss: 6 7099118
E-pasts:
mkd@mkd.gov.lv

Uzzini vairāk


Seko līdzi jaunumiem 
Twitter kontā: 
@maksatnespeja

Mediju jautājumiem:
6 7099158

Dokumentu iesniegšana

Maksātnespējas kontroles dienests nodrošina elektroniskā pasta ziņojumu (ar pievienotām datnēm) saņemšanu, kuru kopējais lielums nepārsniedz 25MB.


Mēs pieņemam elektroniski parakstītus dokumentus:

Esi atbildīgs:Sākums Aktualitātes

Aktualitātes

01.10.2018
Veiksmīgi aizvadīta starptautiska konference "Tiesiskās aizsardzības process – aplūkojot veidus, kā var restrukturēt parādus"

Š.g. 26. un 27. septembrī norisinājās Maksātnespējas kontroles dienesta organizētā starptautiska konference "Tiesiskās aizsardzības process – aplūkojot veidus, kā var restrukturēt parādus" (Legal Protection Proceedings – Exploring Approaches to Debt Restructuring).Konferences mērķis bija ir aplūkot tiesiskās aizsardzības procesu ne tikai no tiesiskā aspekta, bet arī ekonomiskā, lai iespējams rezultātā nonāktu pie priekšlikumiem, kā efektivizēt tiesiskās aizsardzības procesu Latvijā.


Lasīt vairāk
28.09.2018
Par uzņēmēju informēšanu par iespējām aizsargāt savas intereses partneru maksātnespējas procesā

  Maksātnespējas kontroles dienesta pārstāves šā gada 12. septembrī Valmierā, 19.septembrī Liepājā un 26.septembrī Jelgavā piedalījās Latvijas investīciju un attīstības aģentūras (LIAA), LR Ekonomikas ministrijas un ALTUM rīkotajā forumā “Valsts atbalsta biznesu”. Foruma ietvaros Pirmā uzraudzības departamenta direktore Agnese Gabuža un Otrā uzraudzības departamenta direktore Agnese Bugaja informēja uzņēmējus par iespējām aizsargāt savas intereses partneru maksātnespējas procesā.

Lasīt vairāk
28.09.2018
1.oktobrī administratora amata pretendentu saraksts tiks sarindots nejaušā secībā

Maksātnespējas kontroles dienests informē, ka laika posmā no 2018.gada 1.oktobra plkst.12.00 līdz plkst.14.00 tiks mainīts administratora amata pretendentu saraksts Ministru kabineta 2010.gada 26.oktobra noteikumos Nr.1001 “Kārtība, kādā Maksātnespējas administrācija izvēlas un iesaka tiesai maksātnespējas procesa administratora amata kandidātu” noteiktajā kārtībā.

Lasīt vairāk
26.09.2018
Aicinām uz preses konferenci par maksātnespējas procesa uzraudzības sistēmas izvērtējumu

Laipni aicinām piedalīties preses konferencē par maksātnespējas procesa uzraudzības sistēmas izvērtējumu 2018. gada 27. septembrī plkst. 10.00 Viesnīca "Radisson Blu Daugava", Ventas zālē (Kuģu iela 24, Rīga).

Lasīt vairāk
12.09.2018
2018. gada 12. septembrī norisinās maksātnespējas procesa administratora kvalifikācijas eksāmens

Šodien, 2018. gada 12. septembrī, norisinās maksātnespējas procesa administratora (turpmāk – administrators) kvalifikācijas eksāmens. Lēmumi par atļauju kārtot kvalifikācijas eksāmenu pieņemti attiecībā uz 34 administratoriem.

Lasīt vairāk
12.09.2018
Plānota Maksātnespējas kontroles dienesta autotransporta izsole

  Maksātnespējas kontroles dienests mutiskā izsolē ar augšupejošu soli atsavina autotransportu. 

Lasīt vairāk
10.09.2018
Informācija par maksātnespējas procesa nodrošinājuma jomā paveikto 2018.gada augustā


Maksātnespējas kontroles dienests ir apkopojis informāciju par maksātnespējas procesa nodrošinājuma jomā paveikto laika periodā no 2018.gada 1.augusta līdz 31.augustam.

 

Lasīt vairāk
06.09.2018
Aicinām administratorus pieteikties Maksātnespējas kontroles dienesta organizētajai starptautiskajai konferencei

Aicinām maksātnespējas procesa administratorus (turpmāk – administrators) apmeklēt Maksātnespējas kontroles dienesta 2018. gada 26. un 27. septembrī rīkoto starptautisko konferenci "Tiesiskās aizsardzības process – aplūkojot veidus, kā var restrukturēt parādus" (Legal Protection Proceedings – Exploring Approaches to Debt Restructuring) (turpmāk – konference), kas norisināsies viesnīcā "Radisson Blu Daugava", Kuģu ielā 24, Rīgā.

Lasīt vairāk
30.08.2018
Valmierā 12. septembrī notiks forums “Valsts atbalsta biznesu”

Vidzemes reģiona komersantus šā gada 12. septembrī aicinām uz forumu “Valsts atbalsta biznesu”, kas notiks Valmierā, koncertzālē “Valmiera”, Leona Paegles ielā 10. Forumi par valsts atbalstu uzņēmējiem kļuvuši jau par ikgadēju tradīciju, sniedzot iespēju saņemt aktuālo informāciju par pieejamo un plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai un uzņēmumu produktivitātes kāpināšanai.

Lasīt vairāk
29.08.2018
Pieejams plašs atbalsts uzņēmēju produktivitātes kāpināšanai – kā atrast sev piemēroto atbalsta programmu? Valmierā, Liepājā un Jelgavā septembrī notiks forumi “Valsts atbalsta biznesu”

Šogad forumos plašāk stāstīsim par Attīstības finanšu institūcijas Altum un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras administrētajām valsts atbalsta programmām. Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sniegs ieskatu ES atbalsta politikā pēc 2020. gada. Savukārt Maksātnespējas kontroles dienests informēs uzņēmējus par iespējām aizsargāt savas intereses partneru maksātnespējas procesā. Forumos neizpaliks arī uzņēmēju veiksmes stāsti, kā straujāk attīstīt biznesu, izmantojot valsts un ES sniegtā atbalsta iespējas.

Lasīt vairāk

Aptauja

Vai jutāt uzlabojumus maksātnespējas nozares sakārtošanā 2019. gadā?

Noderīgi