MAKSĀTNESPĒJAS KONTROLES DIENESTS

Tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

05:46:01

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050
Kā mūs atrast?


Tālrunis: 6 7099100
Fakss: 6 7099118
E-pasts:
mkd@mkd.gov.lv

SEKO LĪDZI JAUNUMIEM


Twitter kontā: 
@maksatnespejaFacebook kontā:

Mediju jautājumiem:
6 7099158

Dokumentu iesniegšana

Maksātnespējas kontroles dienests nodrošina elektroniskā pasta ziņojumu (ar pievienotām datnēm) saņemšanu, kuru kopējais lielums nepārsniedz 25MB.


Mēs pieņemam elektroniski parakstītus dokumentus:

Esi atbildīgs:ĪSI UN KODOLĪGI PAR MAKSĀTNESPĒJAS PROCESIEM

30.04.2020

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas īstenotās komunikācijas un mācību aktivitāšu programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” ietvaros apkopota Maksātnespējas kontroles dienesta un citus speciālistu sagatavotā informācija par maksātnespējas procedūrām. https://mana.latvija.lv/maksatnespejas-proceduras/


Dažādu apstākļu dēļ gan fiziskas, gan juridiskas personas var nonākt situācijā, kas liedz pilnvērtīgi norēķināties ar sadarbības partneriem un citiem kreditoriem. Lai tomēr risinātu radušos problēmu, ir pieejamas maksātnespējas procedūras, ar kuru palīdzību var gūt iespēju saglabāt vai atjaunot maksātspēju vai izbeigt savu saimniecisko darbību pavisam, norēķinoties ar kreditoriem, cik labi vien iespējams. Līdz šim programmā izveidoti un publicēti jau 45 dzīves situāciju apraksti (skatāmi portāla Latvija.lv atbalsta vietnē https://mana.latvija.lv).

Aptauja

Vai ārkārtas situācijas laikā ir bijuši kādi sarežģījumi saziņā ar Maksātnespējas kontroles dienestu?