MAKSĀTNESPĒJAS KONTROLES DIENESTS

Tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

11:12:51

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050
Kā mūs atrast?


Tālrunis: 6 7099100
Fakss: 6 7099118
E-pasts:
mkd@mkd.gov.lv

SEKO LĪDZI JAUNUMIEM


Twitter kontā: 
@maksatnespejaFacebook kontā:

Mediju jautājumiem:
6 7099158

Dokumentu iesniegšana

Maksātnespējas kontroles dienests nodrošina elektroniskā pasta ziņojumu (ar pievienotām datnēm) saņemšanu, kuru kopējais lielums nepārsniedz 25MB.


Mēs pieņemam elektroniski parakstītus dokumentus:

Esi atbildīgs:Lekcija "Kā izvairīties no finansiālām grūtībām? Kā tās risināt?" LIAA Jelgavas un Rēzeknes biznesa inkubatoros

02.12.2019


28. novembrī LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā un 29. novembrī LIAA Rēzeknes biznesa inkubatorā notika Maksātnespējas kontroles dienesta pārstāvju lekcija par Latvijā pieejamajiem finansiālo grūtību risināšanas mehānismiem (tiesiskās aizsardzības process, ārpustiesas tiesiskās aizsardzības process, ārpustiesas parādu restrukturizācija) un ieguvumiem to pielietošanas rezultātā.

 Lekcijas ietvaros finansiālo grūtību risināšanas mehānismi tika aplūkoti gan no uzņēmēja, kas nonācis finansiālās grūtībās skatpunkta, gan arī no uzņēmēja kā kreditora viedokļa. Klātesošie tika informēti par galvenajiem finansiālo grūtību iemesliem, veidiem, kādos iespējams tās risināt, par galvenajām parādu un biznesa restrukturizācijas metodēm, kā arī novēršamajiem iemesliem, kāpēc kreditori nesaskaņo parādu restrukturizācijas plānu. Lekcijas beigās tika sniegtas atbildes uz dalībnieku jautājumiem.

Aptauja

Vai ārkārtas situācijas laikā ir bijuši kādi sarežģījumi saziņā ar Maksātnespējas kontroles dienestu?