Maksātnespējas kontroles dienests

ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

13:58:32

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050
Kā mūs atrast?


Tālrunis: 6 7099100
Fakss: 6 7099118
E-pasts:
mkd@mkd.gov.lv

Uzzini vairāk


Seko līdzi jaunumiem 
Twitter kontā: 
@maksatnespeja

Mediju jautājumiem:
6 7099158

Dokumentu iesniegšana

Maksātnespējas kontroles dienests nodrošina elektroniskā pasta ziņojumu (ar pievienotām datnēm) saņemšanu, kuru kopējais lielums nepārsniedz 25MB.


Mēs pieņemam elektroniski parakstītus dokumentus:

Esi atbildīgs:Maksātnespējas kontroles dienests organizē informatīvo pasākumu par uzraudzības procesu, būtiskākajiem konstatējumiem pārbaudēs maksātnespējas procesa administratoru prakses vietās un aktuālajām sūdzībām par administratora rīcību

02.10.2019


Maksātnespējas kontroles dienests (MKD) aicina maksātnespējas procesa administratorus pieteikties uz MKD rīkoto informatīvo pasākumu par uzraudzības procesu, būtiskākajiem konstatējumiem pārbaudēs maksātnespējas procesa administratoru prakses vietās un aktuālajām sūdzībām par administratora rīcību.

Pasākums notiks 2019. gada 24. oktobrī plkst. 10.00 Tieslietu ministrijas Sarkanajā zālē. Administratoriem būs iespēja uzzināt par pārbaudēs prakses vietā galvenajiem konstatējumiem, kā arī par aktualitātēm saistībā ar sūdzībām par administratora rīcību un galvenajiem konstatējumiem sūdzību izskatīšanas ietvaros.

Pasākumu vadīs MKD Pirmā uzraudzības departamenta direktore Agnese Gabuža, Otrā uzraudzības departamenta direktore Agnese Bugaja un Otrā uzraudzības departamenta direktora vietniece Žanete Strode – Pastore.

Aicinām līdz 2019. gada 16. oktobrim informēt par dalību informatīvajā pasākumā, nosūtot pieteikumu uz elektronisko pasta adresi: agnese.bugaja@mkd.gov.lv

Aptauja

Vai jutāt uzlabojumus maksātnespējas nozares sakārtošanā 2019. gadā?

Noderīgi