Maksātnespējas kontroles dienests

ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

21:28:56

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050
Kā mūs atrast?


Tālrunis: 6 7099100
Fakss: 6 7099118
E-pasts:
mkd@mkd.gov.lv

Uzzini vairāk


Seko līdzi jaunumiem 
Twitter kontā: 
@maksatnespeja

Mediju jautājumiem:
6 7099158

Dokumentu iesniegšana

Maksātnespējas kontroles dienests nodrošina elektroniskā pasta ziņojumu (ar pievienotām datnēm) saņemšanu, kuru kopējais lielums nepārsniedz 25MB.


Mēs pieņemam elektroniski parakstītus dokumentus:

Esi atbildīgs:Maksātnespējas kontroles dienesta rīkotais informatīvais pasākums par Elektroniskās maksātnespējas uzskaites sistēmas (EMUS) lietošanu

24.09.2019


2019. gada 19. septembrī Tieslietu ministrijas Sarkanajā zālē norisinājās Maksātnespējas kontroles dienesta (MKD) organizētais informatīvais pasākums maksātnespējas procesa administratoriem par Elektroniskās maksātnespējas uzskaites sistēmas (EMUS) lietošanu. 

Pasākumu atklāja MKD direktore Baiba Banga, kura iepazīstināja dalībniekus ar EMUS aktualitātēm un attīstības prioritātēm šī gada nogalei un 2020. gadam, kā arī sniedza ieskatu EMUS sadaļās, par kurām ir visbiežāk tikuši uzdoti jautājumi. MKD darbinieki prezentācijas formā sniedza atbildes uz maksātnespējas procesa administratoriem aktuālajiem jautājumiem par EMUS lietošanu un informācijas atspoguļošanu tajā. Pasākuma gaitā administratori aktīvi izmantoja iespēju uzdot jautājumus klātienē. 

Uz informatīvo pasākumu bija ieradušies aptuveni 30 maksātnespējas procesa administratori. Sadarbībā ar Tiesu administrāciju administratoriem bija nodrošināta iespēja pasākumu vērot arī Internet tiešraidē, ko izmantoja aptuveni 40 administratori.


Aptauja

Vai jutāt uzlabojumus maksātnespējas nozares sakārtošanā 2019. gadā?

Noderīgi