MAKSĀTNESPĒJAS KONTROLES DIENESTS

Tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

13:09:57

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050
Kā mūs atrast?


Tālrunis: 6 7099100
Fakss: 6 7099118
E-pasts:
mkd@mkd.gov.lv

SEKO LĪDZI JAUNUMIEM


Twitter kontā: 
@maksatnespejaFacebook kontā:

Mediju jautājumiem:
6 7099158

Dokumentu iesniegšana

Maksātnespējas kontroles dienests nodrošina elektroniskā pasta ziņojumu (ar pievienotām datnēm) saņemšanu, kuru kopējais lielums nepārsniedz 25MB.


Mēs pieņemam elektroniski parakstītus dokumentus:

Esi atbildīgs:
FINANŠU DARĪJUMU DARBA GRUPA: noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršana un terorisma un ieroču izplatīšanas finansēšanas apkarošana.Aicinām maksātnespējas procesa administratorus piedalīties Maksātnespējas kontroles dienesta rīkotajā prezentācijā

23.04.2019


Maksātnespējas kontroles dienests (MKD) aicina maksātnespējas procesa administratorus piedalīties MKD rīkotajā pētījuma "Fiziskās personas maksātnespējas procesa piemērošanas nosacījumi un tā efektivitāte" prezentācijā. 

Ņemot vērā š. g. 7. marta informatīvā pasākuma dalībnieku - maksātnespējas procesa administratoru, pausto interesi par tiesu praksi attiecībā uz fiziskās personas maksātnespējas procesu nepasludināšanas un izbeigšanas iemesliem, prezentācija tiks veltīta pētījuma sadaļai par tiesu prakses analīzi minēto iemeslu kontekstā, kā arī analīzei par fiziskās personas labticības kritēriju piemērošanu. 

Prezentācija notiks 2019. gada 8. maijā plkst. 14.00 Tieslietu ministrijas Sarkanajā zālē. To vadīs pētījuma veicēja zvērinātu advokātu biroja “NOVIUS” pārstāvji, zvērināti advokāti Evija Novicāne un Kaspars Novicāns. Pasākumā piedalīsies arī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu pārvaldes juridiskās daļas vadītājs Edgars Biezais, Nodokļu pārvaldes Informācijas sistēmu atbalsta daļas vadītāja Ilze Ripa un Nodokļu pārvaldes Informācijas sistēmu atbalsta daļas galvenais nodokļu inspektors Sergejs Ņikitjuks. VID pārstāvji pastāstīs par informācijas apmaiņu starp maksātnespējas procesa administratoriem un VID.

Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt Žanetei Strodei-Pastorei, e-pasts zanete.strode-pastore@mkd.gov.lv.

Aptauja

Vai ārkārtas situācijas laikā ir bijuši kādi sarežģījumi saziņā ar Maksātnespējas kontroles dienestu?