Maksātnespējas kontroles dienests

ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

08:07:36

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050
Kā mūs atrast?


Tālrunis: 6 7099100
Fakss: 6 7099118
E-pasts:
mkd@mkd.gov.lv

Uzzini vairāk


Seko līdzi jaunumiem 
Twitter kontā: 
@maksatnespeja

Mediju jautājumiem:
6 7099158

Dokumentu iesniegšana

Maksātnespējas kontroles dienests nodrošina elektroniskā pasta ziņojumu (ar pievienotām datnēm) saņemšanu, kuru kopējais lielums nepārsniedz 25MB.


Mēs pieņemam elektroniski parakstītus dokumentus:

Esi atbildīgs:Aicinām maksātnespējas procesa administratorus pieteikties uz Maksātnespējas kontroles dienesta rīkoto pasākumu

13.02.2019


Maksātnespējas kontroles dienests (MKD) aicina maksātnespējas procesa administratorus pieteikties uz MKD rīkoto pasākumu par pārbaudes procedūras norisi, būtiskākajiem konstatējumiem pārbaudēs administratoru prakses vietās un aktuālajām sūdzībām par administratora rīcību. 

Pasākums notiks 2019. gada 7. martā plkst. 10.00 Tieslietu ministrijas Sarkanajā zālē.  Administratoriem būs iespēja uzzināt par pārbaudes prakses vietā veikšanas procedūru un galvenajiem konstatējumiem, kā arī par aktualitātēm saistībā ar sūdzībām par administratora rīcību un galvenajiem konstatējumiem sūdzību izskatīšanas ietvaros.

Pasākumu vadīs MKD Pirmā uzraudzības departamenta direktore Agnese Gabuža, Otrā uzraudzības departamenta direktore Agnese Bugaja un Otrā uzraudzības departamenta direktora vietniece Žanete Strode – Pastore.

Aicinām līdz 2019. gada 26. februārim informēt par dalību informatīvajā pasākumā, nosūtot apstiprinājumu uz elektronisko pasta adresi: agnese.bugaja@mkd.gov.lv


Aptauja

Vai jūtat uzlabojumus maksātnespējas nozares sakārtošanā?

Noderīgi