Maksātnespējas kontroles dienests

ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

07:44:44

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050
Kā mūs atrast?


Tālrunis: 6 7099100
Fakss: 6 7099118
E-pasts:
mkd@mkd.gov.lv

Uzzini vairāk


Seko līdzi jaunumiem 
Twitter kontā: 
@maksatnespeja

Mediju jautājumiem:
6 7099158

Dokumentu iesniegšana

Maksātnespējas kontroles dienests nodrošina elektroniskā pasta ziņojumu (ar pievienotām datnēm) saņemšanu, kuru kopējais lielums nepārsniedz 25MB.


Mēs pieņemam elektroniski parakstītus dokumentus:

Esi atbildīgs:Veiksmīgi aizvadīta starptautiska konference "Tiesiskās aizsardzības process – aplūkojot veidus, kā var restrukturēt parādus"

01.10.2018

Š.g. 26. un 27. septembrī norisinājās Maksātnespējas kontroles dienesta organizētā starptautiska konference "Tiesiskās aizsardzības process – aplūkojot veidus, kā var restrukturēt parādus" (Legal Protection Proceedings – Exploring Approaches to Debt Restructuring).Konferences mērķis bija ir aplūkot tiesiskās aizsardzības procesu ne tikai no tiesiskā aspekta, bet arī ekonomiskā, lai iespējams rezultātā nonāktu pie priekšlikumiem, kā efektivizēt tiesiskās aizsardzības procesu Latvijā.

Konferencē piedalījās pārstāvji no Tieslietu ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Latvijas Bankas, Ārvalstu investoru padomes Latvijā, Starptautiskā Valūtas fonda. Tāpat Maksātnespējas kontroles dienestam bija tas gods uzņemt ārvalstu viesus no Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Polijas un Somijas, kas sniedza ieskatu, kā parādu restrukturizācija norisinās katrā no minētajām valstīm, tostarp kontekstā ar Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvas priekšlikumu par preventīvās pārstrukturēšanas regulējumu, otro iespēju un pārstrukturēšanas, maksātnespējas un saistību dzēšanas procedūru efektivitātes palielināšanas pasākumiem.

Maksātnespējas kontroles dienests ir gandarīts, ka vērtīgas atziņas guva gan maksātnespējas un ekonomikas politikas plānotāji, gan praktiķi. Vairāki konferences runātāji uzsvēra, ka sekmīgai parādu restrukturizācijai nepieciešama ne vien efektīvs tiesiskais regulējums, bet arī tāda uzņēmējdarbības kultūra, kas vērsta uz uzņēmējdarbības saglabāšanu.

Aptauja

Vai jūtat uzlabojumus maksātnespējas nozares sakārtošanā?

Noderīgi