Maksātnespējas kontroles dienests

ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

03:54:40

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050
Kā mūs atrast?

Tālrunis: 6 7099100
Fakss: 6 7099118
E-pasts:
mkd@mkd.gov.lv

Uzzini vairāk


Seko līdzi jaunumiem 
Twitter kontā: 
@maksatnespeja

Mediju jautājumiem: 
67099158

Dokumentu iesniegšana


Mēs pieņemam elektroniski parakstītus dokumentus:

Esi atbildīgs:Aktualizēta informācija - Maksātnespējas administrācija aicina uz informatīvo pasākumu par pārbaudēm prakses vietās un sūdzībām par administratoru rīcību

26.06.2018


Informējam, ka informatīvā pasākuma ietvaros papildu savas atziņas maksātnespējas jomā sniegs arī Datu valsts inspekcija par tēmu “Būtiskākās izmaiņas personas datu apstrādē”. Par aktualitātēm informēs Datu valsts inspekcijas Reģistrācijas lietu izskatīšanas nodaļas vadītāja Olga Graudiņa.

Maksātnespējas administrācija aicina maksātnespējas procesa administratorus pieteikties uz Maksātnespējas administrācijas rīkoto pasākumu par veiktajām pārbaudēm administratora prakses vietā un aktuālajām sūdzībām par administratora rīcību, kas notiks 2018.gada 26.jūlijā plkst.10.00 Tieslietu ministrijas Sarkanajā zālē.  

Administratoriem pasākumā būs iespēja uzzināt par pārbaudes prakses vietā veikšanas procedūru un galvenajiem konstatējumiem pēc līdz šim veiktajām pārbaudēm, kā arī par aktualitātēm saistībā ar sūdzībām par administratora rīcību un galvenajiem konstatējumiem sūdzību izskatīšanas ietvaros. 

Pasākumā piedalīsies: 

  • Juridiskā departamenta direktore Alla Ličkovska, 
  • Pirmā uzraudzības departamenta direktore Agnese Gabuža un 
  • Otrā uzraudzības departamenta direktore Agnese Bugaja. 

 

Aicinām līdz 2018.gada 16.jūlijam informēt par dalību informatīvā pasākumā, nosūtot apstiprinājumu uz elektronisko pasta adresi: pasakumi@mna.gov.lv

Aptauja

Vai jūtat uzlabojumus maksātnespējas nozares sakārtošanā?

Noderīgi