Maksātnespējas kontroles dienests

ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša valsts iestāde  

03:54:10

Mūsu kontakti

Mārstaļu iela 19, Rīga, LV-1050
Kā mūs atrast?

Tālrunis: 6 7099100
Fakss: 6 7099118
E-pasts:
mkd@mkd.gov.lv

Uzzini vairāk


Seko līdzi jaunumiem 
Twitter kontā: 
@maksatnespeja

Mediju jautājumiem: 
67099158

Dokumentu iesniegšana


Mēs pieņemam elektroniski parakstītus dokumentus:

Esi atbildīgs:Aktualizēta informācija par informatīvo pasākumu - Maksātnespējas administrācijas veiktās pārbaudes administratora prakses vietā 20.02.2018.

13.02.2018

  Informējam, ka informatīvā pasākuma ietvaros papildu savas atziņas maksātnespējas jomā sniegs arī Valsts ieņēmumu dienests par tēmu “VID – kreditors un nodokļu administrācija. Aktuālie jautājumi maksātnespējas un TAP procesos”. Par aktualitātēm informēs Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes direktore Santa Garanča un Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes Maksātnespējas procesa daļas vadītājs Aigars Vītols.   


 Atgādinām, ka Maksātnespējas administrācija aicina administratorus pieteikties uz Maksātnespējas administrācijas rīkoto informatīvo pasākumu par veiktajām pārbaudēm administratora prakses vietā, kas notiks 2018.gada 20.februārī plkst.10.00 Tieslietu ministrijas Sarkanajā zālē. 

  Administratoriem pasākumā būs iespēja uzzināt par pārbaudes prakses vietā veikšanas procedūru un galvenajiem konstatējumiem pēc veiktajām pārbaudēm, par ko informēs Maksātnespējas administrācijas direktore Inese Šteina, Otrā uzraudzības departamenta direktore Laura Mūrniece, Otrā uzraudzības departamenta direktora vietniece Agnese Bugaja.

 Aicinām līdz 2018.gada 16.februārim informēt par dalību informatīvā pasākumā, nosūtot apstiprinājumu uz elektronisko pasta adresi: pasakumi@mna.gov.lv.

Aptauja

Vai jūtat uzlabojumus maksātnespējas nozares sakārtošanā?

Noderīgi